Kursy

Kursy dla Maluchów (od 3 do 5 lat)

W ramach tego kursu gramy i bawimy się w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas mówimy do dzieci po angielsku- wydajemy polecenia i rozmawiamy w tym języku w naturalny sposób. Korzystamy również z faktu, że Maryland mieści się w mieszkaniu. “Po angielsku” wykonujemy codzienne czynności, takie jak mycie rąk, jedzenie owoców czy ubieranie butów w odpowiednich pomieszczeniach. Wychodzimy poza salę lekcyjną.

Po każdych zajęciach wysyłamy Państwu e-mail z informacją o tym, jakie słowa i zwroty poznaliśmy na zajęciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do wspólnego słuchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego (mówienie sobie codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce).

Korzystamy tym z certyfikowanych kursów uznanych wydawnictw językowych. Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland.

ORGANIZACJA:

 • Zajęcia odbywają się po południu. Grafik układamy w okresie lipiec/sierpień po zapełnieniu się miejsc w danej grupie wiekowej.
 • W zajęciach mogą uczestniczyć rodzice.
 • Cena 1 zajęć: 24,00
 • Ilość zajęć: 33-36   Czas trwania zajęć: 40 min
 • 10% Zniżki Rodzinnej na kurs dla drugiego dziecka z rodziny

Kursy Kid’s Box  (od 6 do 12 lat) . 

Droga do spełnienia marzeń

6- latki rozpoczynają u nas przygodę z Kid’s Box’em, czyli 7- częściowym kursem wydawnictwa Cambridge University Press. Kurs ten kompleksowo rozwija wszystkie umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie w stopniu dostosowanym do rozwoju i wieku dzieci oraz przygotowuje do egzaminów językowych Cambridge (  http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams-and-tests/ ).

Co jest absolutnie wyjątkowego w tym kursie?

Nasze gry! Do każdego rozdziału na każdym poziomie tego kursu przygotowaliśmy gry, które 

automatyzują użycie słownictwa i zwrotów w nim poznanych. Dzięki te

mu w przyjemny sposób regularnie powtarzamy gramatykę i słownictwo aż do momentu, kiedy odpowiednie zwroty zostaną naturalnie zautomatyzowane.

Po każdych zajęciach nauczyciel wysyła do Państwa e-mail z informacją o treściach lekcji, załącza materiały dźwiękowe do przesłuchania w domu i niewielkie zadania.

W ramach tego kursu (oprócz poziomu Starter) uczniowie mają dostęp do ćwiczeń interaktywnych i gier online utrwalających materiał z każdej lekcji. 

ORGANIZACJA:

 • Grafik układamy w okresie lipiec/sierpień po zapełnieniu się miejsc w danej grupie wiekowej. Istnieje możliwość utworzenia grupy wśród uczniów z tej samej klasy i dostosowania grafiku do planu lekcji w szkole. 
 • Cena 1 zajęć: 24,00 (40- 45 min), 25,00 (60,00 min); Koszt 45 min zajęć, na które przyprowadzamy dzieci ze szkoły- 25,00.
 • Koszt materiałów: ok. 91,00 PLN
 • Ilość zajęć: 33-36
 • Czas trwania zajęć: 40 min (6-latki), 45 min (7 i 8-latki), 60 min (9, 10, 11-latki), 90 min (12-latki)
 • 10% Zniżki Rodzinnej na kurs dla drugiego dziecka z rodziny

Po ustaleniu planu zajęć dostają Państwo od nas e-mail z informacją o całkowitym koszcie kursu oraz o terminach płatności i wysokości rat (co do zasady są to 3 raty płatne co 2 miesiące). Płatności dokonywane są przelewem.

 

 

Maryland Nocą “dla Dorosłych”

 

Wieczorne, intensywne konwersacje przy kawie w kameralnej 3-5 osobowej grupie z niebanalnym, charyzmatycznym lektorem.

Skontaktuj się z nami, a umówimy się na rozmowę klasyfikującą do odpowiedniej grupy.

WTOREK: 19:00 INTERMEDIATE LEVEL / GRUPA BARDZO ROZGADANA

WTOREK: 20:00 BEGINNER LEVEL/  GRUPA MAŁOMÓWNI

ŚRODA: 19:00 PRE-INTERMEDIATE LEVEL/ GADAJĄCY

 • Cena: 28,00 za 1 zajęcia
 • Ilość zajęć: 35 (wtorek), 36 (środa)
 • Płatność w 3 jednakowych ratach
 • Nie obowiązuje Zniżka Rodzinna

“Chciałabym podziękować za bardzo wysoki poziom zajęć, olbrzymie zaangażowanie Pani Ewy, świetny czas nauki, która stała się dla nas, uczestniczek, cotygodniową przyjemnością.” Ewelina Dydymska 

Sprechen Sie Deutsch? Środy z niemieckim

Niemiecki na poziomie podstawowym (środa 17:55)  i zaawansowane konwersacje (środa 19:00).

 

Maryland

Angielski dla Dzieci i Rodziców  ul. Staszica 16/56 62-035 Kórnik

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
 1. Late Summer Park Walk

  September 14 @ 11:00 am - 1:00 pm