Kursy

Kursy dla Maluchów (od 3 do 5 lat)

W ramach tego kursu gramy i bawimy się w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas mówimy do dzieci po angielsku- wydajemy polecenia i rozmawiamy w tym języku w naturalny sposób. Korzystamy również z faktu, że Maryland mieści się w mieszkaniu. “Po angielsku” wykonujemy codzienne czynności, takie jak mycie rąk, jedzenie owoców czy ubieranie butów w odpowiednich pomieszczeniach. Wychodzimy poza salę lekcyjną.

Po każdych zajęciach wysyłamy Państwu e-mail z informacją o tym, jakie słowa i zwroty poznaliśmy na zajęciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do wspólnego słuchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego (mówienie sobie codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce).

Korzystamy tym z certyfikowanych kursów uznanych wydawnictw językowych. Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland.

ORGANIZACJA:

  • Zajęcia odbywają się po południu. Grafik układamy w okresie lipiec/sierpień po zapełnieniu się miejsc w danej grupie wiekowej.
  • W zajęciach mogą uczestniczyć rodzice.
  • Cena 1 zajęć: 23,00
  • Ilość zajęć: 33-36   Czas trwania zajęć: 40 min

Kursy Kid’s Box  (od 6 do 12 lat) . 

Droga do spełnienia marzeń

6- latki rozpoczynają u nas przygodę z Kid’s Box’em, czyli 7- częściowym kursem wydawnictwa Cambridge University Press. Kurs ten kompleksowo rozwija wszystkie umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie w stopniu dostosowanym do rozwoju i wieku dzieci oraz przygotowuje do egzaminów językowych Cambridge (  http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams-and-tests/ ).

Co jest absolutnie wyjątkowego w tym kursie?

Nasze gry! Do każdego rozdziału na każdym poziomie tego kursu przygotowaliśmy gry, które 

automatyzują użycie słownictwa i zwrotów w nim poznanych. Dzięki te

mu w przyjemny sposób regularnie powtarzamy gramatykę i słownictwo aż do momentu, kiedy odpowiednie zwroty zostaną naturalnie zautomatyzowane.

Po każdych zajęciach nauczyciel wysyła do Państwa e-mail z informacją o treściach lekcji, załącza materiały dźwiękowe do przesłuchania w domu i niewielkie zadania.

W ramach tego kursu (oprócz poziomu Starter) uczniowie mają dostęp do ćwiczeń interaktywnych i gier online utrwalających materiał z każdej lekcji. 

ORGANIZACJA:

  • Grafik układamy w okresie lipiec/sierpień po zapełnieniu się miejsc w danej grupie wiekowej. Istnieje możliwość utworzenia grupy wśród uczniów z tej samej klasy i dostosowania grafiku do planu lekcji w szkole. 
  • Cena 1 zajęć: 23,00
  • Koszt materiałów: ok. 91,00 PLN
  • Ilość zajęć: 33-36
  • Czas trwania zajęć: 40 min (6-latki), 45 min (7 i 8-latki), 60 min (9, 10, 11-latki), 90 min (12-latki)

Po ustaleniu planu zajęć dostają Państwo od nas e-mail z informacją o całkowitym koszcie kursu oraz o terminach płatności i wysokości rat (co do zasady są to 3 raty płatne co 2 miesiące). Płatności dokonywane są przelewem.

 

 

 

Maryland

Angielski dla Dzieci i Rodziców  ul. Staszica 16/56 62-035 Kórnik